Jdi na obsah Jdi na menu
 


MONIKA, ONDRA a PETRA = pes ve spojení s vodou

22. 3. 2010

Intuitivní typ Psa, který se dá těžko zmást a zavést na nesprávnou cestu. Může být velice atraktivní, dívky a ženy v tomto znamení svou krásou až ohromují.

Voda dodává tomuto typu Psa větší vnímavost a pochopení vůči názorům ostaních. Na druhé stan si však přes demokratické postoje nevytváří k lidem,které má kolem sebe, silné osobní vazby a často je příliš liberální tam, kde by měl být tvrdší a pevnější.

Je tolerantnější a dobráčtější, ale také nepořádnější a lajdáčtější než ostatní Psi; má sklon být shovívavý k sobě, stejně jako k ostatním, často se oddává požitkům a sebeuspokojení, dobrodružnému řádění, mejdanům a flámům. Protože je jeho silný temperament prvkem Vody zmírněn a utlumen, umí tento typ Psa obdivuhodným způsobem ovládat a skrývat emoce, takže navenek působí dojmem mírného, klidného člověka s příslušnou dávkou šarmu a elegance.

Jako dobrý poradce, poctivý a spravedlivý soudce a zaměstnavatel e smyslem pro právo se Pes ve spojení s vodou dokáže velice obratně vyjadřovat, přičemž využívá psychologických metod přístupu, které těžko můžeme odmítnout nebo vyvrátit. Mívá široký okruh přátel a je velice vyhledávaným společníkem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář