Jdi na obsah Jdi na menu
 


IVAN = štír (býk)

21. 3. 2010

Vaše myšlenky, city, plány a cíle mají všechny rozsáhlé měřítko. Myslíte ve velkém záběru a vše, co děláte, má nádech velkolepého úmyslu. Malé věci vás nezajímají - malé částky peněz, malicherné city nebo malé plány prostě nechápete. Pokud se vám při velkorysosti myšlenek a plánů podaří zůstat nohama na zemi, dosáhnete značných materiálních úspěchů, protože máte bystrý obchodní úsudek, který vás ve spojení s vaší ctižádostí dovede daleko. Pokud nebudete „uzemněni", zavede vás rozsah vašich myšlenek do nepraktických oblastí metafyzických spekulací, mysticismu a podobně.

Vlastně za jakýchkoliv okolností v sobě máte liberální dávku pověrčivosti. Věříte v osud, ve znamení, symboly a zázraky, věříte ve své vlastní magické síly s téměř nábožným přesvědčením a pravděpodobně se budete obklopovat talismany pro štěstí nebo budete přesvědčeni, že vám přináší štěstí nějaký člověk. Dokážete ovládat lidi svým šarmem, očitým půvabem osobnosti, který skrývá pevné úmysly a získává ostatní pro vaše záměry.

Jste oportunista i pragmatik - všechno je vám vhod, pokud to funguje. Nejste příliš velkodušní. Vaše velkorysost zahrnuje materiální plány a v jistém smyslu i ideje a filozofie, ale nikoliv osobní záležitosti, v nichž dokážete být malicherní, mstiví, žárliví a nepřející. Neumíte prohrávat, především pokud pro vás prohra představuje i ztrátu důstojnosti. Jakmile se rozhodnete, že se něco stane, považujete za osobní urážku, když se to nestane, i když to zavinilo třeba počasí. Budete se zlobit na bouřku, která vám zkřížila plány, jako by vám to bouřka udělala naschvál. Jste nadmíru hrdí a jako milenci jste žárliví a panovační, i když ne zrovna stálí.

Jste kritický člověk, přísný a dokonce tvrdý soudce svých přátel a ne vždy jste ochotni zjemnit spravedlnost laskavostí. Neměli byste však zapomínat, když směřujete k výšinám a necháváte ty méně významné za sebou, že existuje zákon kompenzace, a to, jak řekl svatý Marek, „jakým metrem měříte, takovým budete měřeni". V osobních a obchodních záležitost přijde den zúčtování, a až se budou kuřata vracet domů na hrad, všímejte si toho, po kterém jste hodili botou.

 

Zdroj: Grant LEWI - Vše je ve hvězdách, http://astrologie.najdise.cz/slunce-stir-mesic-byk

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář