Jdi na obsah Jdi na menu
 


IVA KUČEROVÁ / Kouřilová

22. 3. 2010

 

IVA KUČEROVÁ rozená KOUŘILOVÁ

 
4
 
2
 
3
 
9
 
4
 
I
V
A
K
U
C
E
R
O
V
A
9
 
1
 
3
 
5
 
6
 
1

 

 
4
 
2
 
 
9
 
3
 
4
 
I
V
A
K
O
U
R
I
L
O
V
A
9
 
1
 
6
3
 
9
 
6
 
1

 
ČÍSLO ŽIVOTA
Životní číslo získáme součtem celého data narození: 1+8+6+1+9+8+3 = 36 = 9
 
ČÍSLO PROJEVU napovídá, jak se jevíte ostatním
Souhlásky:      
KUČEROVÁ = 4+2+3+9+4 = 22
KOUŘILOVÁ = 4+2+9+3+4 = 22
Lidi s tímto vládnoucím číslem obklopuje aura nevinnosti, díky níž jsou velmi přitažliví a půvabní. Ostatní se mylně domnívají, že by jim měli poskytovat ochranu, ačkoli se jedná o osoby, jež se dovedou vyznat v každé situaci a v každém člověku. Jsou vyhledávaní jako společníci, kteří umějí užívat života.
 
ČÍSLO SRDCE odhaluje vaše skryté pocity
Samohlásky:    
KUČEROVÁ = 9+1+3+5+6+1 = 25 = 7
Tito lidé bývají považováni za podivíny, kteří o samotě bádají nad smyslem života. K jejich vášním patří hudba a četba. Jen málokdy navazují milostné vztahy. Jestliže se o to pokusí, končí známost obvykle fiaskem.
 
KOUŘILOVÁ = 9+1+6+3+9+6+1 = 35 = 8
Lidé, kteří si libují v úspěchu a bohatství. Dostanou se do nesnází, neustále si na něco stěžují. Líbí se jim role hlavy domácnosti, za každých okolností jsou mimořádně spolehliví. Měli by se naučit, jak se uvolnit.
 
ČÍSLO OSUDU ukazuje, jak se vypořádat se záležitostmi života
Číslo osudu zjistíme, sečteme-li čísla projevu a srdce:  
KUČEROVÁ = 22+7 = 29 = 11
Tito tvořiví lidé mívají potřebu předat lidem poselství a nejlépe jim vyhovuje práce v oblasti módy, filmu, v televizi nebo v nějakém vydavatelství. Dovedou ovlivnit masy. Je třeba, aby svou moc používali rozumně, protože ostatní je poslouchají.
 
KOUŘILOVÁ = 22+8 = 30 = 3
Lidé s číslem 3 touží po úspěch a často jej dosahují. Přitahuje je kariéra ve veřejných službách, dovedou kolem sebe šířit spokojenost. V osobním životě se obávají polapení do osidel rodinného života.
 
ČÍSLO SMĚŘOVÁNÍ  je výrazem vašeho životního cíle a karmy
číslo života + číslo osudu:
KUČEROVÁ = 9+11 = 20 = 2
Vlastnosti: emoce, výchova, soudržnost, pasivita, nálady, pocity, citlivost, reakce, obavy, plachost, podvádění, paranoia, vlídnost, stálost, opatrnost, kompromis, poklid, mučednictví, přizpůsobivost, spolupráce, rovnováha, přesvědčování, uvažování
 
KOUŘILOVÁ = 9+3 = 12 = 3
Vlastnosti: expanze, veselost, výstřednost, nadřazenost, chlubivost, chvála, znalost, rada, domýšlivost, marnotratnost, pokrytectví, netolerantnost, chtivost, entuziasmus, vyrovnanost, dokončení, osobnost, závist, horlivost, radost, smělost, realismus, výmluvnost, štěstí
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář